Celkový počet zobrazení stránky

utorok 19. apríla 2016

Pohyb v záhrade

Konečne sme sa pustili aj do tejto pergolky, pred rokmi ju zničila búrka
 a odvtedy bola  tak nejak zanedbaná. 

Rada by som upozornila na tie svetielka. Sú solárne a strašne krásne.
A keby som robila fotky aspoň trošku kvalitné, bolo by to vidno :)


Látkovú strechu už nechcem dávať, posadili sme k nej ťahavé ruže.


A bazén toho roku naozaj skúša naše presvedčenie...Nový filter, nová solárna plachta a najnovšie aj nová fólia...ako ozaj mať riadnu kopu prachov, tak kupujem sklolaminát. Je to veľmi mylná predstava, že fóliový bazén je nízkonákladový. Ale je to podobne ako s domom - postaviť nový možno len keď je slušná kôpka prachov nachystaná, inak človek kúpi starší a rekonštruuje celý život, čo ho napokon stojí tak isto, ak nie ešte viac. Lenže...nepotrebuje ich hneď všetky mať na úvod. No O.K., bazén je u nás absolútne maximálne využívaný, takže neriešim principiálne mať či nemať, len ak sa niekto rozhodujete aký kúpiť....ak na to máte, voľte laminát.Tak už sa teším na horúce dni, keď si ten bazén budeme len užívať.
A trochu sme s apustili aj do záhradky, padlo pár stromov a kríkov.
A nemáme nič posadené. A neviem, či vôbec budeme tento rok mať.
 Firma na nový múr stále v nedohľadne...

3 komentáre:

  1. A kedy ideme stavat novy bazen ? To bola nezabudnutelna akcia ! Sice museli by sme chvilu pockat, lebo Ivanuska vcera ryloval zahradu a je rozbity na totalku :-) A toho este caka druha polovica..... No to je tak, ked clovek zacne po dvadsiatich rokoch opat fyzicky pracovat :-))))

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Lucka, týmto tempom onedlho :) Nech ma to ešte chvíľu štve a urobíme repete a postavíme murovaný :)Ivan, klobuk dolu! Nie je to med lízať, ale ten výsledok....Idete trávnikovať či mrkvičkovať?

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Tento komentár bol odstránený autorom.

    OdpovedaťOdstrániť