Celkový počet zobrazení stránky

piatok 29. mája 2015

Letkom


Májový úlet do Talianska 
http://www.villaggiobarricata.com/de/

Niekde v hodnoteniach na nete som našla popis "uprostred krajiny ničoho"...a bolo to tak.
Prírodná rezervácia, kilometre ničoho, teda prírody a na krajíčku kemp so skvelými službami, širokou takmer prázdnou plážou. Mimoriadne priateľský ku psíkom. Stacynka smela i do obchodu. Časť pláže vyhradená pre kúpanie psíkov. 
Hugy ostal tentoraz doma, na päť nocí sa nám nechcelo ťahať. Vyskúšali sme tzv. glamping, luxusne zariadené stany a bolo to vzrúšo. Najmä poslednú noc, keď fúkalo tak, že Stacy ma vytlačila z mojej postele a spod vankúša trčali len jej vystrašené okále.


Nie je to vidno, ale Stacy cestuje mimoriadne bezpečne, náš tatinko jej vyrobil super systém uchytenia. A cestuje rada!! Teší sa do auta a v pohode zvládla deväť hodín s pár prestávkami.

Venzone nejde vynechať...


aj taliansku svadbu sme videliA keďže to bol ozaj pustý kraj bez jediného obchodíka s nejakými čínskymi suvenýrmi, doniesli sme si túto deko k bazénu
(Mayuš, ako z Depotu, však?:))

Fakt som sa bála, že deti budú nespokojné bez všetkých tých promenád atď...a im sa to páčilo!!! Stačílo im more, spoločenské hry, kniha a Stacy....nabudúce zaparkujeme Hugyna niekam pod opustený maják :)

A túto ma možno môj drahý donúti stiahnuť...veľmi intímna
musím povedať, že za tie roky so mnou prešiel kus cesty :))


Krásne leto!


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára